KOLOBĚŽKY

KOLOBĚŽKY
KOLOBĚŽKY Koloběžky pro děti i pro dospělé. Dětské koloběžky na freestyle jízdu a triky, skládací dětské koloběžky a kolobky s nafukovacími koly. Ke koloběžkám máme i servis a náhradní díly.

KOLOBĚŽKY Počet produktů: 23

Podkategorie

 • KOLOBĚŽKY S...

  KOLOBĚŽKY Koloběžky pro děti i pro dospělé s nafukovacími koly a vysokou nosností.

 • FREESTYLE KOLOBĚŽKY
  KOLOBĚŽKY FREESTYLE Ještě nemáte FREESTYLE STUNT koloběžku a nebo potřebujete novou. Jste na správném místě, freestyle koloběžky jsou v naší nabídce již několik let velmi oblíbeným zbožím a nabídku neustále rozšiřujeme, nově máme koloběžku Gang nebo Viper junior a Senzor. Pro opravdové nadšence je tady koloběžka CREW, kterou si může sestavit přímo sám. U koloběžek Tempish jsme autoriziovaný prodejce a máme tak stálý zdroj náhradních dílů, servisní zázemí autorizovaného prodejce.
 • ODRÁŽEDLA
  Odrážedlo Odrážedla pro nejmenší děti, s brzdou, dřevněné odrážedla. Vše ve vysoké kvalitě s certifikáty kvality, normou CE.
 • TROJKOLKY
  Koloběžky trojkolky Tříkolová koloběžka je určena převážně pro nejmenší děti a má všechny bezpečnostní parametry a splňuje normy CE. Trojkolky jsou velmi oblíbené u dětí již od 3 let.
 • SKLÁDACÍ
  ALU koloběžky Skládací hliníkové koloběžky s nosností 50, 80, 90, 100kg koloběžky jsou vhodné pro děti i pro dospělé velikosti koleček u koloběžek jsou 100, 125, 145, 200 i 230mm. Z naší nabídky si jistě vyberete tu správnou koloběžku pro Vás i vaše děti.
 • NÁHRADNÍ DÍLY
  Náhradní díly pro koloběžky
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek