TAPETY 3D WALLTASTIC

TAPETY 3D WALLTASTIC

Tapety do dětského pokojíčku. Plánujete rekonstrukci pokojíčku, nebo by to chtělo jen změnu..? Tapety 3D jsou tím pravým co potřebujet, Walltastic je anglická značka dětských tapet v té nejvyšší kvalitě. Teď už zbývá jen vybrat ten správný vzor pro vaše děti. Tapety jsou papírové a jejich aplikace je stejná jako u běžných tapet, a doporučujeme k...

Tapety do dětského pokojíčku. Plánujete rekonstrukci pokojíčku, nebo by to chtělo jen změnu..? Tapety 3D jsou tím pravým co potřebujet, Walltastic je anglická značka dětských tapet v té nejvyšší kvalitě. Teď už zbývá jen vybrat ten správný vzor pro vaše děti. Tapety jsou papírové a jejich aplikace je stejná jako u běžných tapet, a doporučujeme k nalepení originální lepidlo Walltastic, která najdete v naší nabídce.

Zobrazit

TAPETY 3D WALLTASTIC Počet produktů: 29

Podkategorie

 • KOLÁŽ

  Tapeta s krásným dětským vzorem do dětského pokojíku. Tapety mají 64 dílů a je jen na Vás jak si pokojík vyzdobíte. Tapety se lepí se na stěnu běžným lepidlem na papírové tapety a skládají se dle libosti na stěnu. Lepení na stěnu je velmi jednoduché a zvláde jej i začátečník.

 • LEPIDLA NA TAPETY

  Lepidla na lepení papírových tapet na stěnu, v práškovém provedení se lepidlo rozmíchá s vodou a je připravené k aplikavi na stěnu. Vhodné pro lepení klasických papírových tapet, fototapet.

 • TAPETY 3D WALLTASTIC...

  Tapeta s krásným dětským vzorem do dětského pokojíku. Tapety mají 12 dílů a lepí se na stěnu běžným lepidlem na papírové tapety a skládají se vedle sebe podle přiloženého návodu. Lepení na stěnu je velmi jednoduché a zvláde jej i začátečník.

 • TAPETY 3D WALLTASTIC 6...

  Tapeta s krásným dětským vzorem do dětského pokojíku. Tapety mají 6 dílů a lepí se na stěnu běžným lepidlem na papírové tapety a skládají se vedle sebe podle přiloženého návodu. Lepení na stěnu je velmi jednoduché a zvláde jej i začátečník.

 • TAPETY 3D WALLTASTIC 8...

  Tapeta s krásným dětským vzorem do dětského pokojíku. Tapety mají 8 dílů a lepí se na stěnu běžným lepidlem na papírové tapety a skládají se vedle sebe podle přiloženého návodu. Lepení na stěnu je velmi jednoduché a zvláde jej i začátečník.

 • TAPETY 3D WALLTASTIC...

  Tapeta s krásným vzorem do ložnice nebo obýváku. Tapety mají 12 dílů a lepí se na stěnu běžným lepidlem na papírové tapety a skládají se vedle sebe podle přiloženého návodu. Lepení na stěnu je velmi jednoduché a zvláde jej i začátečník.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 29 položek