FITNESS

FITNESS
FITNESS U nás najdete širokou nabídku fitness sportovních pomůcek a doplňků pro Vaše domácí posilování a také doplňky pro zvýšení Vaší fyzické kondice. Naše fitness pomůcky a stroje splňují náročné požadavky na kvalitu a normy ČSN a přitom si zachovávají cenovou dostupnost.

FITNESS Počet produktů: 40

Podkategorie

 • BALANČNÍ PODLOŽKY
  Balanční podložky Pro Váš domácí fitness jsou balanční podložky nezbytným pomocníkem. Cvičení na podložkách výrazným způsobem přispívá k posílení funkce svalováho systému, odbourání bolesti zad, stresu atp..
 • CYKLISTICKÉ TRENAŽERY
  Cyklo trenažery Cyklo trenažer je nedílnou součástí výcviku každého cyklisty. Spinningová kola jsou kvalitní posilovací stroje, které Vám umožní kvalitní trénink v domácím prostředí. Kola mají běžné pedály a umožní Vám tak ideální trénink.
 • ELIPTICKÉ TRENAŽÉRY
  ELIPTICKÉ TRENAŽÉRY Eliptické trenažéry neboli eliptical jsou dnes již běžným sportovním doplňkem v kažém domácím fitness. Elipticaly mají podle typu různé funkce a výhody.
 • MASÁŽNÍ VÁLCE
  Masážní válec Dnes je i při běžném tréninku již nezbytnou součástí masážní válec. Válec nebo také masážní roller je fitnessová pomůcka pro prohřátí svalstva před tréninkem a působí velmi příznivně i při regeneraci po tréninku. Masážní válec používají také vrcholoví sportovci.
 • POSILOVACÍ LAVICE
  Lavice na posilování Fitness lavice pro aktivní posilování, ideální součást domácí fitness posilovny. Lavice jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pro aktivní ženy i muže.
 • POSILOVACÍ VAKY
  POSILOVACÍ VAKY Zátěžové posilovací vaky, ideální pomůcka pro víceůčelové zátěžové cvičení. Kompletní procvičení celého těla se zátěží.
 • ROTOPEDY
  ROTOPEDY V naší nabídce najdede magnetické rotopedy pro domácí fitness. Ovládní magnetické i elektrické, a rotopedy jsou dodávány pouze od prověřených výrobců.
 • ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

  Závěsný posilovací systém, je dnes již nedílnou součástí každého sportovce, který ví, že nejefektivnější cvičení je posilování s vlastní vahou. Závěsné popruhy vám poslouží k odbourání bolesti zad, stresu a doplní Vám potřebnou sílu a energii.

  Zavěšení popruhů lze provést na workoutovém hřišti nebo i doma do dveří nebo na závěsné oko, v posilovně, v přírodě. S posilovacími popruhy můžete provádět různé cviky na posílení celého těla.

 • POSILOVACÍ LANA

  Speciální posilovací lana pro efektivní trénik. Lana jsou upletena z kvalitního materiálu pro zachování dlouhé životnosti.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek