LONGBOARDY

Prohlédnuté produkty

Slevy

Tempish Buffy 36" černý

Nový produkt

Skateboard je určen pro začínající, pokročilé i zkušené skateboardisty a skateboardistky na klasickou jízdu po městě, běžné i náročné triky. Velmi kvalitní kolečka z materiálu Super High rebound PU mají malý valivý odpor a vysokou životnost. Stupeň sportovního zatížení 3.

Více informací

1 049 Kč s DPH

Více informací

Vyztužený podvozek 7" AL Duty snese vysoké zatížení stejně jako kvalitní ložiska a silenbloky, jimiž jsou kolečka a podvozek osazeny.

Velikostí 36" je zařazen na spodní hranici klasických longboardů (obvykle 38" a více). Nové technologie výroby plastů a nové zpracování plastových materiálů přináši do této kategorie dosud nepoznané vlastnosti a schopnosti, které využijete při jízdě a tricích. Deska má nový tvar (rozměr 36"*9") s rozšířením u koleček, což velmi napomáhá citlivému ovládání longboardu BUFFY 36"pintail.

Celý skateboardový set zajišťuje výborné jízdní vlastnosti a snadné ovládání.

Doporučené použití Rekreační sport
Materiál desky High impact PP
Tvar desky konkávní
Rozměr desky 91x23cm
Velikost desky 91cm
Grip struktura na základní desce
Podvozek 7" AL duty, color paiting
Silentblok(cushion) PUC high rebound
Kolečka 65*51 mm
Průměr kolečka 65 mm
Tvrdost kolečka 78A
Ložiska ABEC 7 chrome steel
Maximální zatížení 100 kg

Příslušenství

  • Tempish FID sada 3 chráničů černé

    Universální 3-sada chráničů na kolena, lokty a zápěstí. Flexibilní konstrukce chrániče a jeho plastové výztuhy velmi pohodlně "padne" na chráněné části těla. Jsou velmi lehké a minimálně omezují v pohybu. Vrchní materiál je odolný proti otěru. Vnitřní materiál výborně odvádí pot a vlhkost z těla. Elastický materiál se přizpůsobuje dle pohybu bruslaře.

    389 Kč 489 Kč

11 dalších produktů ve stejné kategorii: