LONGBOARDY

Prohlédnuté produkty

Slevy

Tempish BUFFY 29 CONTROL červený

Nový produkt

Plastový board kolekce TEMPISH BUFFY. Jedná se o longboard na pomezi minilongboardů a klasických longboardů s tvarem oblíbeným u současných longboardů. Stupeň sportovního zatížení 3.

Více informací

999 Kč s DPH

Více informací

Základní deska je z vysoce kvalitního a houževnatého Hi-impact PP (polypropylén) má výborné vlastnosti pro všechny základní triky. Nové technologie výroby plastů a nové zpracování plastových materiálů přináši do této kategorie dosud nepoznané vlastnosti a schopnosti, které využijete při jízdě a tricích. Deska je dostatečně široká ve střední části a longboard BUFFY 29 CONTROL se velmi dobře ovládá. Deska je absolutně rovná - tedy jednoduše čitelná.

Longboard BUFFY 29 CONTROL je určen pro začínající, pokročilé i zkušené skateboardisty a skateboardistky na klasickou jízdu po městě, běžné i náročnější triky. Velmi kvalitní kolečka rozměru 65*51mm z materiálu Super High rebound PU, tvdosti 78A mají malý valivý odpor a vysokou životnost. Vyztužený podvozek 5" SAEGULL snese vysoké zatížení stejně jako kvalitní ložiska a silenbloky, jimiž jsou kolečka a podvozek osazeny.

 

Celý komplet - deska, podvozky, kolečka, silenbloky a ložiska zajišťuje výborné jízdní vlastnosti a snadné ovládání.

Doporučené použití Rekreační sport
Materiál desky High impact PP
Tvar desky rovný single kick
Rozměr desky 74x23cm
Velikost desky 74cm
Grip deluxe color grip tape 80AB
Silentblok(cushion) PU casting Hi-rebound
Kolečka 65*51 mm
Průměr kolečka 65 mm
Tvrdost kolečka 78A
Podvozek 5'' SAEGULL coating
Ložiska ABEC 7 chrome steel
Maximální zatížení 100 kg

Příslušenství

  • Tempish CRACK modrá

    Skateboardová helma ochranná přilba vytvořeno pro skateboard možné i pro in-line, cyklisty streetový design nastavení obvodu vnitřní výplň EPS nastavitelný pásek s přezkou vrchní materiál PVC sada výstelek do helmy  Velikost:  L(58-60), XL(60-62)cm

    489 Kč 889 Kč

12 dalších produktů ve stejné kategorii: